Nerezová ocel, kyselinovzdorná ocel, žáruvzdorná ocel

k pokladně celkem: 0,00 Kč
O nás

Nerezová a kyselinovzdorná ocel

Prodejna Stainless Europe

Široká nabídka hutního materiálu (např. nerezová a kyselinovzdorná ocel) byla připravena s ohledem na rozmanité potřeby Zákazníků, kteří využívají naše výrobky v mnoha průmyslových odvětvích. Naše výrobky dodáváme jak individuálním odběratelům, tak i podnikům. Ocelové výrobky jsou přizpůsobeny k provozu v různých prostředích a používají se v místech, v nichž je požadováno splnění určitých parametrů. Jedná se například o: teplotu, jmenovitý tlak. Nerezové výrobky zasíláme přímo z našeho skladu, což zaručuje rychlou realizaci objednávky. U ostatních výrobků, vzhledem k dodatečným technickým úkonům spojeným s jejich přípravou k expedici, ceny stanovíme individuálně. Chcete-li si je objednat, kontaktujte zákaznickou podporu internetového obchodu Stainless Europe.

 

Kování z nerezové oceli

Nabídka internetového obchodu Stainless Europe zahrnuje běžně používané výrobky z nerezových armatur. Naše výrobky se často používají v instalacích pro rozvod kapalných, plynných a pevných látek.

Mezi nimi nabízíme:

– Bezešvá kolena

Kolena jsou bezešvé trubkové tvarovky, jejichž tloušťka stěny odpovídá tloušťce trubek, k nímž jsou připojeny. Existují také hamburská kolena, která se široce používají v mnoha zařízeních, kde je nutné změnit směr rozvodu.

Dostupné druhy: 1.4401, 1.4462, 1.4541, 1.4571.

– Bezešvé koncentrické redukce

Koncentrické redukce se nejčastěji používají při výstavbě potrubí pro změnu průměru potrubního vedení.

Dostupné druhy: 1.4541, 1.4571.

– T-kusy bezešvé jednoznačné

T-kus jednoznačný je druh tvarovky, která umožňuje odbočení instalace. Průměr v místě montáže tvarovky nemění se ve vztahu k průměru potrubního vedení, proto nedochází k výraznému snížení tlaku v potrubí

Dostupné druhy: 1.4541, 1.4571.

– Příruby

Kromě svařování, instalace vznikají při použití různých dílů armatury, pokud je vyžadováno spojení např. s ventily, klapkami, v tomto případě je nutné použít přírubu. 

Dostupné druhy:  1.4301, 1.4404, 1.4541, 1.4571 

– Kruhové tyče

Tento hutní materiál vzniká především v ocelárnách (válcovnách) nebo ve zpracovatelských závodech. Konečným výrobkem mohou být válcované týče, které jsou nabízeny v několika variantách, mimo jiné: kulaté, ploché – tzv. ploché týče, čtvercové.

Dostupné druhy: 1.4006, 1.4021, 1.4034, 1.4057, 1.4301, 1.4305, 1.4404, 1.4462, 1.4541, 1.4571, 1.4841

- Bezešvé trubky a duté tyče

Dostupné druhy: 1.4301, 1.4404, 1.4462, 1.4539, 1.4541, 1.4571, 1.4841, 1.4845, Alloy 800H

 

Kování z nerezové oceli - katalog výrobků v internetovém obchodě

Naše ocelové výrobky se vyznačují především vysokou kvalitou a trvanlivostí. Jsme jedním z klíčových velkoobchodů s nerezovou ocelí v Polsku, nabízíme široký sortiment výrobků, mimo jiné: kolena, T-kusy, bezešvé trubky, svařované trubky, duté tyče, příruby, redukce, plechy, I profily, L profily, ocelolitinové odlitky, profily, betonářská ocel, dna, polotovary.

Nerezová a kyselinovzdorná ocel – hutní materiál prodejny Stainless Europe

Mezi korozivzdornými ocelemi rozlišujeme: nesnadno korodující ocel, vysoce legovanou chromovou ocel, chromniklovou ocel a chrom-mangan-niklovou ocel. Korozivzdornost se projevuje vznikem na povrchu oceli tenké vrstvy oxidů, která není většinou viditelná. Tuto vlastnost mají oceli obsahující: chrom, hliník, křemík. Podle stupně odolnosti proti korozi a specifických vlastností lze rozlišit: nerezovou, kyselinovzdornou, žáropevnou a žárovzdornou ocel.

Prodejna Stainless Europe – aneb výrobky z nerezové oceli

Výrobky z nerezové oceli lze instalovat v prostředích, ve kterých se vyskytují následující faktory: přírodní voda, vodní pára, alkalické roztoky a zředěné organické kyseliny. Nerezová ocel se používá především v kaleném stavu. Díky kalení ocel získává příslušné mechanické vlastnosti.

Výrobky z kyselinovzdorné oceli nabízené v prodejně Stainless Europe

Kyselinovzdorná ocel se také vyznačuje odolností proti působení organických a většiny anorganických kyselin. Během svařování některých druhů kyselinovzdorné ocelí se při zahřátí na maximální teplotu 700°C uvolňují karbidy chromu, což vede k mezikrystalické korozi. Aby se tomuto procesu zabránilo, hutníci provádějí opakované tepelné zpracování.

Druh oceli 1.4571 podle normy EN je používán pro výrobu dílů strojů využívaných v chemickém a petrochemickém průmyslu, kde se mohou vyskytovat těžké korozivní podmínky.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium