Bezešvá kolena

Co jsou vlastně bezešvá kolena?

Bezešvá kolena jsou komponenty, které se používají především ve stavebnictví a při vytváření potrubních systémů. Jejích úkolem je změna směru potrubí. Tyto prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli, která je nejen odolná proti vysokým teplotám, ale také skvěle odolává nežádoucí korozi. Nesmíme samozřejmě zapomenout na funkčnost. Bezešvá kolena vyrobena z nerezové oceli zajišťují zejména vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Popsaný druh kolen, tj. bezešvá kolena, se používají mnohem častěji kvůli snadnému zvládání změn tlaku. Je třeba také zmínit, že se bezešvá kolena lépe osvědčí při častých a prudkých výkyvech teploty.

Na co se zaměřit při výběru kolen?

Přede vším na druh oceli. Nabízíme kolena vyrobena ze 4 druhů oceli, proto není problém si vybrat ten správný prvek. Je také nutné vzít v úvahu průměr potrubí. Nabízíme široký rozsah průměrů (DN-15/21.30 mm - DN-300/323.90 mm), můžete si tedy snadno přizpůsobit všechny prvky vlastním preferencím a požadavkům.

Shrnutím - výhodou bezešvých kolen oproti běžným kolenům je určitě větší spolehlivost. Bezešvá kolena zvládnou náhlé a časté výkyvy teploty a tlaku. Jejích předností je také snadná montáž – a to i ve složitějších potrubích. Doporučujeme Vám, abyste se seznámili se všemi výše uvedenými články.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium