Nerezová ocel, kyselinovzdorná ocel, žáruvzdorná ocel

k pokladně celkem: 0,00 Kč

Bezešvá kolena

Co jsou vlastně bezšvová kolena?

Bezšvová kolena jsou prvky, které se používají především ve stavebnictví a při vytváření potrubních instalací. Mají jednoduchou úlohu - změnu směru instalace. Tyto prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli, která je nejen odolná vůči vysokým teplotám, ale také skvěle zvládá nežádoucí korozi. Samozřejmě nesmíme zapomenout na funkčnost. Bezšvová kolena z nerezové oceli poskytují výrazně vyšší odolnost proti mechanickým poškozením. Popisovaný typ kol - tedy bezšvová - je využíván mnohem častěji kvůli své schopnosti snášet změny tlaku. Je třeba také zmínit, že bezšvová kolena se osvědčují při častých a náhlých kolísáních teplot. Je také vhodné vzít v úvahu, že nerezová ocel patří mezi nejekologičtější materiály. Významná část moderních konstrukcí je postavena převážně na prvocích z nerezové oceli právě z těchto několika důvodů. Samozřejmě pevnost a spolehlivost jsou prvními aspekty, na které se zaměřujeme při nákupu nerezových výrobků, ale dalším detailem může být i vzhled. Dobře udržovaná a používaná nerezová ocel může vypadat jako nová i po dlouhé době.

Na co si dát pozor při výběru kol?

Především na druh oceli. V naší nabídce máme kolena vyrobená ze čtyř druhů oceli, takže výběr správného prvku není žádný problém. Je také důležité pamatovat na průměr naší instalace. Nabízíme široký rozsah průměrů (DN-15/21,30 mm - DN-300/323,90 mm), díky čemuž snadno přizpůsobíte všechny prvky svým vlastním preferencím a požadavkům. Jak můžete vidět v našem obchodě, rozdělili jsme kolena na 45 stupňů a 90 stupňů. Jedná se o další důležitý aspekt, na který je třeba pamatovat při plánování instalace.

Shrnutí - výhody bezšvových kolen oproti kolům se švy jsou určitě větší spolehlivost. Bezšvová kolena zvládnou náhlé a časté kolísání teplot a tlaku. Další výhodou je snadnost jejich montáže - i v složitějších instalacích. Doporučujeme se seznámit se všemi články dostupnými výše. Pokud Vás naše nabídka zaujala, pak Vás zveme k prozkoumání všech našich produktů.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium