Nerezová ocel, kyselinovzdorná ocel, žáruvzdorná ocel

k pokladně celkem: 0,00 Kč

Příruby

K čemu slouží nerezové příruby?

Nerezové příruby jsou určena k těsnému spojování potrubních prvků a dalších instalací v závislosti na typu. Límce se dělí do několika typů - ploché, límce s límcem a spojovací límce. K jejich výrobě se nejčastěji používá vysoce kvalitní nerezová ocel. Jak víme, nerezová ocel se vypořádává s vysokými teplotami mnohem lépe a navíc je odolná vůči korozi. Při výběru límce musíme dbát na průměr konstrukce a druh oceli. V naší nabídce máme oceli 1.4307, 1.4404, 1.4541 a 1.4571, v závislosti na typu příruby. Spojování pomocí límců je velmi stabilní, trvalý a účinný způsob. Myslíme-li na spolehlivost instalace, límce by měly být na jednom z prvních míst na našem seznamu. Použití nerezové oceli v tak důležitém prvku potrubní instalace je mimořádně důležité, protože právě zde mohou vzniknout nechtěné úniky a poruchy.

Na co dbát při výběru límců?

Při výběru límců pro instalaci musíme pamatovat na vytvářený tlak. Například v nízkotlakých potrubích je vhodné použít ploché límce, které usnadňují průtok kapaliny, zatímco v instalacích s vyšším tlakem se lépe osvědčí límce s vyrobenými drážkami. Při spojování trubek je také třeba zajistit další utěsnění, které volíme v závislosti na dosažených teplotách a tlacích.

Shrnutí - proč zvážit spojování trubek pomocí límců? Tento způsob hovoří především pro spolehlivost, stabilitu instalace a efektivitu tohoto postupu. Faktem, na který často zapomínáme při nákupu nerezových prvků, je, že jsou šetrné k naší planetě. Nerezová ocel patří mezi nejekologičtější materiály dnešní doby. Na trhu je k dispozici stále více materiálů s různými parametry a cenami, ale ne všechny jsou zaručeně spolehlivé. Koupí nerezové oceli máme jistotu vysoké spolehlivosti a dlouhé životnosti. Díky situaci na trhu je cena nerezové oceli také velmi konkurenceschopná. Podívejte se na naši internetovou prodejnu a podívejte se, co by vás mohlo ještě zaujmout!

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium