Nerezová ocel, kyselinovzdorná ocel, žáruvzdorná ocel

k pokladně celkem: 0,00 Kč

Kruhové tyče

Aplikace tyčí z nerezové oceli.

Tyče z nerezové oceli zajišťují odolnost a stabilitu četných konstrukcí. Jedná se o téměř povinné prvky, které by měly být součástí prakticky každé konstrukce. Tyče mají široké uplatnění a v podstatě lze je použít k vytvoření řady různých prvků. Velmi často se tyče používají k vyztužení betonových konstrukcí nebo vytvoření tzv. „skeletů“. Obrovskou výhodou použití nerezové oceli k výrobě tyči je její odolnost proti korozi, díky čemuž se skvěle osvědčí v oblastech, ve kterých se vyskytuje vlhkost a časté srážky.

Tyče z nerezové oceli jsou také odolnější proti mechanickým poškozením, prodření a ohybu. Nabízíme tyče v mnoha délkách s možností řezání na konkrétní délku. Nejčastější volbou je kulatá tyč, vzhledem k jejímu univerzálnímu uplatnění a možnosti snadného přizpůsobení k mnoha konstrukcím.

Tyče z nerezové oceli jsou nepostradatelnou součástí většiny konstrukcí. Lze říct, že možnosti jejich použití jsou neomezeny a vyrobené s jejich pomocí konstrukce jsou odolné a stabilní. Všechny dostupné tyče z nerezové oceli, které nabízíme, jsou uvedeny výše.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium