Nerezová ocel, kyselinovzdorná ocel, žáruvzdorná ocel

k pokladně celkem: 0,00 Kč

Kolena 90 stupňů

Bezšvová kolena 90 stupňů - co to vlastně jsou?

Jedná se o speciální prvky, které nacházejí široké uplatnění především ve stavebnictví a při výstavbě potrubních instalací. Jejich hlavním úkolem je umožnit změnu směru instalace. Jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli, která nejen snáší vysoké teploty, ale také efektivně chrání před korozi. Samozřejmě nesmíme zapomínat na jejich funkčnost. Bezšvová kolena 90 stupňů z nerezové oceli především zajišťují vysokou odolnost proti mechanickým poškozením. Bez pochyby, popisovaný typ kol - a sice bezšvová – se těší větší oblibě, hlavně díky své schopnosti pracovat s fluktuacemi tlaku. Je také vhodné zdůraznit, že bezšvová kolena si vedou mnohem lépe v případě náhlých a častých změn teploty.

Co je důležité vzít v úvahu při výběru těchto prvků?

Především druh použité oceli. V naší nabídce máme kolena vyrobená ze čtyř různých druhů oceli, což umožňuje snadný výběr správného prvku. Důležité je také pamatovat na průměr instalace. Nabízíme širokou škálu průměrů (DN-15/21,30 mm - DN-300/323,90 mm), což umožňuje snadno přizpůsobit všechny prvky vlastním preferencím a požadavkům.

Shrnutí – výhody používání bezšvových kol 90 stupňů oproti těm se švy jsou určitě větší. Bezšvová kolena 90 stupňů zvládnou náhlé a časté změny teploty a tlaku. Další výhodou je snadnost montáže, dokonce i v složitějších instalacích. Zveme vás k prozkoumání celé nabídky článků dostupných výše.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium